Maco

Gitara, Spev

 

Majo

Bicie, Vokál

(2014)

Proti všetkým sám

Texty

(2012)

P.O.W.E.R

Texty

(2010)

Records by skusobna

Texty

2008 - 2009

Nápad, že si založíme kapelu, vznikol ešte v časoch základnej školy, niekedy v roku 2006. Neskôr, v  októbri 2008, sme spoločne s Lukášom a Magdalénou vytvorili prvú stabilnú zostavu a dali jej názov Compresor. Nasledujúcim rokom 2009 sme tvorili prvé skladby ako napr. Compresor, Jeden z tých, Zapredaný svet.

2010

Po roku skúšania sme v januári odohrali vo Vranove prvý koncert. V apríli sme dokončili svoje Demo "Records by Skusobna" a začali ho tlačiť formou CD medzi prvých fanúšikov. Krátko na to Lukáša na poste basgitary nahradil Vlado. V novej zostave, sme nahrali a zverejnili skladbu P.O.W.E.R. Koncom roka nasledoval koncert v Českej Republike, ktorý s nami odohral náhradný basgitarista Feri a koncert v Tisinci pri Stropkove s Vladom.

2011

Rok 2011 nám priniesol viac zmien v zostave. Prvú na poste basgitary, kde Vlada nahradil Matej a ďalšiu na poste bubeníka, kde Magdalénu vystriedal Ďuri. V priebehu roka sme tvorili skladby na ďalší album (Život je boj, Nepatrím k Vám, Kto z Vás.) a odohrali sme zopár koncertov v Sečovciach, Strážskom, Starej Ľubovni, Stropkove, Prahe a Orli u Chrudimi.

2012

Nový rok začal koncertom v Českom Krumlove a dokončil sa album P.O.W.E.R. Nasledoval krst v Košiciach a koncerty v Strážskom, Stropkove, Orli u Chrudimi a Domaši.

2013

V januári sme odohrali koncert v Strážskom, po ktorom nastala ďalšia zmena. Ďuriho vystriedal nový bubeník Majo s ktorým nasledovali koncerty na Šírave, v Sečovciach a Strážskom. V priebehu roka už postupne vznikali skladby na tretí album. Na krátky čas sme aj pribrali ďalšieho gitaristu Marka, s ktorým sme ešte do konca roka stihli odohrať koncert v Srbsku, Brne, Veselí nad Moravou a Banskej Bystrici.

2014

V roku 2014 s nami Marko ešte stihol odohrať koncert v Bratislave a odišiel. V trojici sme tak odohrali koncerty v Strážskom, Humennom a Zvolene. V apríli sa nám podarilo zvíťaziť v súťaži Prako Music Chalenge a zároveň sme v lete odohrali koncerty v Strážskom, Prakovciach a koncert neďaleko Spišskej Starej Vsi. V septembri sme zverejnili tretie CD Proti všetkým sám, ktoré sme dokonca posielali aj do Nemecka a U.S.A. Ku koncu roka sme ešte odohrali koncerty vo Fiľakove, Sabinove a Veselí nad Moravou.

2015

Začiatkom roka sme odohrali dva koncerty v Banskej Bystrici a Strážskom. Neskôr sme nahrali singel a zorganizovali si vlastné truné ktoré nieslo názov singla "Ži pre svoje sny". V rámci truné sme stihli odohrať štyri koncerty zo šiestich a turné sme museli z organizačných dôvodov predčasne ukončiť. Zrušili sme aj zopár nepotvrdených koncertov a koncom roka kapelu z pozície basgitaristu opustil Matej.

2016

Nasledujúce obdobie sme fungovali vo dvojici. Počas roka sme sa venovali prevažne prestavbe našej skúšobne na malé amatérske štúdio, tvorbe a nahrávaniu nových skladieb a hľadaniu vhodného basgitaristu.